Manfrotto MT190XPRO3 Aluminium Statief
De Manfrotto MT190XPRO3 is voorzien van een 90 graden centerkolom mechanisme, waardoor deze zowel verticaal als horizontaal te gebruiken is door de veeleisende foto- en videograaf. Compact in 3 secties gebouwd, waarbij de hoogte snel is aan te passen door het Quick Power Lock hefbomensysteem, die iedere sectie separaat vergrendelt en ontgrendelt. U kunt door de individuele beenhoekvergrendeling iedere poot apart instellen op de vooraf ingestelde hoek.
Verder heeft de Manfrotto MT190XPRO3 een rondom de centrumkolom, vrij draaiend waterpas waardoor u dit waterpas op iedere positie kunt fixeren. Tenslotte is er de Easy Link Connector waarop u een extension arm of bracket aan kunt sluiten om accessoires zoals een flitser, reflector of lamp te gebruiken. Kortom, met dit statief creëert u uw eigen praktische mobiele studio.
| Algemeen | |
| Schroefdraad | 3/8" |
| Inclusief snelkoppelplaat |
|
| Ingeklapte lengte | 59 cm |
| Aantal benen | 3 |
| Statiefkop meegeleverd |
|
| Geschikt voor (foto) | Foto, Video |
| Functies | |
| Waterpas inbegrepen |
|
| Fysieke kenmerken | |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | ALUMINIUM |
| Gewicht | 2 kg |
| Hoogte (min) | 9 cm |
| Hoogte (max) | 160 cm |
| Draagvermogen | 7 kg |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
- Levering gratis vanaf 250 euro
- Winkelvoorraad: Nu af te halen of 1 tot 3 werkdagen levering
- Magazijnvoorraad: Af te halen na 1 tot 3 werkdagen of levering aan huis
- Uw FOTO-speciaalzaak sinds 1961
- Veilig online betalen
|
|
|
|
|
| Draaihoek | ||||
| - | - | 360 graden | 360 graden | 360 graden |
| Waterpas inbegrepen | ||||
| Ja | - | - | - | - |
| Schroefdraad | ||||
| 3/8" | - | - | - | - |
| Aantal graden kantelbaar | ||||
| - | - | -70 / +75 graden | 90 graden | 90 graden |
| Inclusief snelkoppelplaat | ||||
| Ja | - | - | - | - |
| Ingeklapte lengte | ||||
| 59 cm | - | - | 89.5 cm | 89.5 cm |
| Aantal benen | ||||
| 3 | - | 3 | 3 | 3 |
| Statiefkop meegeleverd | ||||
| Neen | - | - | - | - |
| Kantelbaar | ||||
| - | - | Ja | Ja | - |
| Geschikt voor (foto) | ||||
| Foto, Video | Foto, Video | Foto, Video | Foto, Video | Foto, Video |
| Kleur | ||||
| Zwart | - | Zwart | Zwart | Zwart |
| Materiaal | ||||
| ALUMINIUM | - | ALUMINIUM | ALUMINIUM | ALUMINIUM |
| Gewicht | ||||
| 2 kg | - | 7.5 kg | 7.5 kg | 7.8 kg |
| Hoogte (min) | ||||
| 9 cm | - | 42.5 cm | 43.5 cm | 43.5 cm |
| Hoogte (max) | ||||
| 160 cm | - | 171.5 cm | 173 cm | 173 cm |
| Draagvermogen | ||||
| 7 kg | - | 16 kg | 13.5 kg | 13.5 kg |
