De houtkleurige Leofoto MT-01 + LH-25 kit Wood bestaat uit het Leofoto MT-01 ministatief en de LH-25 statiefkop. Beide onderdelen van dit statief zijn uitgevoerd in een lichte houtkleur voor een grote mate van onopvallendheid bij gebruik in het veld. Dit ultracompacte maar tegelijkertijd beresterke ministatiefje biedt maximaal gebruiksgemak en kan toch een enorm gewicht aan. Deze hoogwaardige aluminium statiefcombinatie weegt namelijk slechts 340 gram inclusief balhoofd en kan maar liefst 25 kilo dragen. Lekker allround, superdegelijk en toch compact om mee te nemen!
| Accessoires | |
| Opbergetui |
|
| Algemeen | |
| Statiefkop meegeleverd |
|
| Ingeklapte lengte | 22 cm |
| Inclusief snelkoppelplaat |
|
| Schroefdraad | 1/4" |
| Aantal benen | 3 |
| Geschikt voor (foto) | Foto |
| Ergonomie | |
| Draaihoek | 360 graden |
| Fysieke kenmerken | |
| Draagvermogen | 25 kg |
| Kleur | Bruin |
| Materiaal | ALUMINIUM |
| Hoogte (min) | 11,40 cm |
| Hoogte (max) | 22 cm |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
- Levering gratis vanaf 250 euro
- Winkelvoorraad: Nu af te halen of 1 tot 3 werkdagen levering
- Magazijnvoorraad: Af te halen na 1 tot 3 werkdagen of levering aan huis
- Uw FOTO-speciaalzaak sinds 1961
- Veilig online betalen
|
|
|
|
|
| Draagvermogen | ||||
| 25 kg | - | 10 kg | - | - |
| Opbergetui | ||||
| Ja | - | Ja | - | - |
| Draaihoek | ||||
| 360 graden | - | 360 graden | - | - |
| Statiefkop meegeleverd | ||||
| Ja | - | Ja | - | - |
| Ingeklapte lengte | ||||
| 22 cm | - | 22 cm | - | - |
| Inclusief snelkoppelplaat | ||||
| Ja | - | Ja | - | - |
| Schroefdraad | ||||
| 1/4" | - | 1/4" | - | - |
| Kleur | ||||
| Bruin | - | Grijs | - | - |
| Gewicht | ||||
| - | - | 340 g | - | - |
| Materiaal | ||||
| ALUMINIUM | - | ALUMINIUM | - | - |
| Hoogte (min) | ||||
| 11.4 cm | - | 11.4 cm | - | - |
| Hoogte (max) | ||||
| 22 cm | - | 22 cm | - | - |
| Aantal benen | ||||
| 3 | - | 3 | - | - |
| Geschikt voor (foto) | ||||
| Foto | - | Foto | - | - |
