++ Ingebouwde flitser ++ Filmformaat: 62 x 62 mm ++ Breedte: 13,07 cm ++
Productbeschrijving:
INSTAX SQUARE SQ1 GLACIER BLUE
Eigenschappen:
brochure
| Accessoires | |
| Filmformaat | 62 x 62 mm |
| Connectiviteit | |
| Bluetooth: |
|
| Opslag | |
| Geheugenkaartlezer: |
|
| Aansluitingen | |
| USB-aansluiting |
|
| Fysieke kenmerken | |
| Ingebouwde flitser |
|
| Breedte | 13,07 cm |
| Diepte | 5,75 cm |
| Gewicht | 390 g |
| Hoogte | 11,86 cm |
| Kleur | Blauw |
| Stroom | |
| Batterijtechnologie: | Lithium |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
€ 129,99 (€ 107,43 excl BTW)
+
in winkelkar
Voeg toe aan wenslijst
Vraag Offerte
Verstuur
- Levering gratis vanaf 250 euro
- Winkelvoorraad: Nu af te halen of 1 tot 3 werkdagen levering
- Magazijnvoorraad: Af te halen na 1 tot 3 werkdagen of levering aan huis
- Uw FOTO-speciaalzaak sinds 1961
- Veilig online betalen
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook
Vergelijkbare en/of betere producten
|
|
|
|
|
> Toon volledige vergelijking
