++ Binnenafmeting Diepte: 9 cm ++ Binnenafmeting breedte: 11 cm ++ Binnenafmeting hoogte: 14 cm ++
Eigenschappen:
brochure
| Fysieke kenmerken | |
| Binnenafmeting Diepte: | 9 cm |
| Binnenafmeting breedte: | 11 cm |
| Binnenafmeting hoogte: | 14 cm |
| Hoogte | 19 cm |
| Breedte | 15 cm |
| Materiaal | canvas, FibreNyte |
| Kleur | Bruin |
| Gewicht | 0,46 kg |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
€ 189,- (€ 156,20 excl BTW)
+
in winkelkar
Voeg toe aan wenslijst
Vraag Offerte
Verstuur
- Levering gratis vanaf 250 euro
- Winkelvoorraad: Nu af te halen of 1 tot 3 werkdagen levering
- Magazijnvoorraad: Af te halen na 1 tot 3 werkdagen of levering aan huis
- Uw FOTO-speciaalzaak sinds 1961
- Veilig online betalen
Vergelijkbare en/of betere producten
|
|
|
|
|
> Toon volledige vergelijking
