Een visueel en functioneel eenvoudigere versie van de iconische Everyday Backpack, de ultra-schone esthetiek van de Everyday Backpack Zip maakt hem ideaal voor onopvallend dagelijks gebruik in de stad of om fotomateriaal te dragen. Toegankelijk aan de boven- en zijkanten via een enkele weerbestendige 270 graden ultra-duurzame #8 rits. 2 interne FlexFold-verdelers houden spullen georganiseerd, beschermd en niet opgepropt op de bodem van je tas. Speciale hoezen voor laptops, tablets tot 15 inch of documenten, plus een verscheidenheid aan interne steekvakken voor kleine voorwerpen. 100% gerecyclede 400D weerbestendig hoes houdt alles veilig. Uitbreidbare zijvakken voor waterflessen of statief. Geïntegreerde bagagedoorvoer. Met 2 opbergbare riemen kunt u meer extern dragen. Volledig op maat gemaakte hardware, minimale bungelende bandjes.
| Uitrusting | |
| Laptopvak |
|
| Geschikt voor laptop | 15/16” Macbook Pro |
| Fysieke kenmerken | |
| Diepte | 2,50 cm |
| Lengte | 38,10 cm |
| Breedte | 25,40 cm |
| Materiaal | Leder, nylon, canvas |
| Kleur | Zwart |
| Gewicht | 1,55 kg |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
- Levering gratis vanaf 250 euro
- Winkelvoorraad: Nu af te halen of 1 tot 3 werkdagen levering
- Magazijnvoorraad: Af te halen na 1 tot 3 werkdagen of levering aan huis
- Uw FOTO-speciaalzaak sinds 1961
- Veilig online betalen
|
|
|
|
|
| Laptopvak | ||||
| Ja | - | - | - | - |
| Diepte | ||||
| 2.5 cm | - | - | - | - |
| Lengte | ||||
| 38.1 cm | - | - | - | - |
| Breedte | ||||
| 25.4 cm | - | - | - | - |
| Geschikt voor laptop | ||||
| 15/16” Macbook Pro | - | - | - | - |
| Materiaal | ||||
| Leder, canvas, nylon | Leder, canvas, nylon | Leder, canvas, nylon | Leder, canvas, nylon | Leder, canvas, nylon |
| Kleur | ||||
| Zwart | - | - | - | - |
| Gewicht | ||||
| 1.55 kg | - | - | - | - |
