De ZV-1 II is de perfecte vlogcamera om jouw verhaal met de wereld te delen. Uitgerust met een geïntegreerde zoomlens van 18-50 mm waarmee je de wereld om je heen kunt vastleggen en eenvoudig dichterbij op je onderwerp kunt scherpstellen.
De ZV-1 II levert geweldige 4K-videokwaliteit dankzij de 1 inch sensor
De innovatieve vlogfuncties van Sony zijn beschikbaar met één druk op de knop. Als je je content een filmische look wilt geven, schakel dan de cinematic Vlog instelling in om een cinematic look aan je content toe te voegen en eenvoudig je content naar een hogere niveau te tillen
Verbind de vlogcamera van Sony gemakkelijk met je smartphone via de Creators' App om je video's over te dragen naar jouw smartphone en te delen op sociale media
| Beeldopname | |
| Maximaal aantal foto's per seconde | 24 fps |
| Connectiviteit | |
| Bluetooth: |
|
| Wi-Fi: |
|
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 802.11n (Wi-Fi 4), Wi-Fi 802.11b (Wi-Fi 1), Wi-Fi 802.11g (Wi-Fi 3) |
| Lens | |
| Maximaal diafragma | 4 |
| Brandpuntsafstand: | 18 - 50 mm |
| Minimaal diafragma: | 1.8 |
| Opslag | |
| Geheugenkaart inbegrepen |
|
| Scherm | |
| Aanraakscherm: |
|
| Schermgrootte | 3 inch |
| Kantelbaar scherm: |
|
| Sensoren | |
| Type beeldsensor: | CMOS |
| Effectief aantal megapixels | 20,10 megapixels |
| ISO gevoeligheid (max): | 12.800 |
| ISO gevoeligheid (min): | 125 |
| Maximale sluitertijd: | 1/4 s |
| Minimale sluitertijd: | 1/32000 s |
| Zoeker | |
| Zoeker: |
|
| Aansluitingen | |
| Accessoireschoen |
|
| Externe microfoonaansluiting: |
|
| HDMI-poort: |
|
| Fysieke kenmerken | |
| Kleur | Zwart |
| Diepte | 4,67 cm |
| Hoogte | 6 cm |
| Breedte | 10,55 cm |
| Stroom | |
| Aantal batterijen meegeleverd | 1 |
| Batterijtype | Pack |
| Batterij meegeleverd |
|
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
- Levering gratis vanaf 250 euro
- Winkelvoorraad: Nu af te halen of 1 tot 3 werkdagen levering
- Magazijnvoorraad: Af te halen na 1 tot 3 werkdagen of levering aan huis
- Uw FOTO-speciaalzaak sinds 1961
- Veilig online betalen
|
|
|
|
|
