Schoonheid ligt in het oog van de toeschouwer met de KODAK PIXPRO AZ528 Astrozoomcamera. Nu, beter dan ooit, zijn alle kracht en prestaties die u zich maar kunt wensen, benut in deze geavanceerde brugcamera met megazoom. Verbazingwekkende details, tal van functies en 52x optische zoom waarmee u mooi dichtbij kunt komen, zijn nog maar het begin. Ontdek uit de eerste hand de kracht en vrijheid die de AZ528 u biedt. KODAK PIXPRO digitale camera's – Vertel uw verhaal.
| Beeldopname | |
| Maximaal aantal foto's per seconde | 6 fps |
| Camera | |
| Opnamekwaliteit van video | 1080p (Full HD) |
| Connectiviteit | |
| Wi-Fi: |
|
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 802.11n (Wi-Fi 4), Wi-Fi 802.11b (Wi-Fi 1), Wi-Fi 802.11g (Wi-Fi 3) |
| Lens | |
| Maximaal diafragma | 5,6 |
| Brandpuntsafstand: | 4,3 - 223,6 mm |
| Minimaal diafragma: | 2.8 |
| Kleinbeeldequivalent (35 mm) | 24 mm |
| Optische zoom: | 52 x |
| Opslag | |
| Type geheugenkaart: | SD-Card |
| Scherm | |
| Schermgrootte | 3 inch |
| Sensoren | |
| Type beeldsensor: | CMOS |
| ISO gevoeligheid (max): | 3.200 |
| Maximale sluitertijd: | 30 s |
| Minimale sluitertijd: | 1/2000 s |
| Sluitertijd: | 1 s |
| Aansluitingen | |
| USB-aansluiting |
|
| Fysieke kenmerken | |
| Kleur | Zwart |
| Diepte | 9,80 cm |
| Hoogte | 8 cm |
| Breedte | 12,10 cm |
| Gewicht | 508 g |
| Stroom | |
| Batterijtechnologie: | Lithium-ion |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
- Levering gratis vanaf 250 euro
- Winkelvoorraad: Nu af te halen of 1 tot 3 werkdagen levering
- Magazijnvoorraad: Af te halen na 1 tot 3 werkdagen of levering aan huis
- Uw FOTO-speciaalzaak sinds 1961
- Veilig online betalen
|
|
|
|
|


