Deze DJI Adventure combo bevat de zwarte Osmo Action 5 Pro actioncam en een heleboel accessoires. Je bent dan helemaal klaar om magische momenten vast te leggen. De Osmo Action 5 Pro camera levert beelden van hoge kwaliteit dankzij de 40 MP lens. Het heeft ook een nachtzichtmodus. Je kunt vastgelegde beelden bewaren op een apart verkrijgbare geheugenkaart van maximaal 64 GB. Met de drie verwijderbare, oplaadbare 1950 mAh batterijen in de verpakking kun je continu onvergetelijke beelden filmen.
Inclusief twee extra Extreme Batteries Plus (1950 mAh), een multifunctionele batterijhouder 2 en een verlengstang van 1,5 m, ideaal voor langdurige buitenopnamen en het vastleggen van verschillende hoeken.
| Algemeen | |
| Maximale frame rate | 120 fps |
| Camera | |
| Nachtmodus |
|
| Opnamekwaliteit van video | 4K |
| Connectiviteit | |
| NFC: |
|
| Bluetooth: |
|
| Wi-Fi: |
|
| Lens | |
| Maximaal diafragma | f/2.8 |
| Opslag | |
| Type geheugenkaart: | MicroSD |
| Scherm | |
| Display |
|
| Sensoren | |
| Effectief aantal megapixels | 40 megapixels |
| Aansluitingen | |
| USB-aansluiting |
|
| USB-connectortype | USB-C |
| Bediening | |
| Spraakbesturing |
|
| Gebruiksgemak | |
| Waterbestendig: |
|
| Ingebouwde microfoon: |
|
| Fysieke kenmerken | |
| Kleur | Zwart |
| Hoogte | 5,50 cm |
| Breedte | 8,20 cm |
| Diepte | 6,40 cm |
| Gewicht | 600 g |
| Stroom | |
| Maximale batterijduur | 4 uur |
| Batterijtechnologie: | Lithium-ion |
| Aantal batterijen meegeleverd | 3 |
| Batterij meegeleverd |
|
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
- Levering gratis vanaf 250 euro
- Winkelvoorraad: Nu af te halen of 1 tot 3 werkdagen levering
- Magazijnvoorraad: Af te halen na 1 tot 3 werkdagen of levering aan huis
- Uw FOTO-speciaalzaak sinds 1961
- Veilig online betalen
|
|
|
|
|
