++ Effectief aantal megapixels: 32 megapixels ++ Waterbestendig ++ Kleur: Blauw ++
Productbeschrijving:
Kindercamera
- Geschikt voor foto's en video's
- Met selfie-modus en filters
- Met ingebouwde luidsprekers
- Display: LCD 6,1 cm / 2,4 "
- Maximale beeldresolutie: 32 MP
- Maximale videoresolutie: 1920 x 1080
- Voeding: 600 mAh lithiumbatterij
- Geheugen kan worden uitgebreid met 32 ??GB met een microSD-kaart
- USB Micro-B 2.0-poort
- Waterdicht tot 10 meter
- Inclusief 8 GB microSD-kaart
Eigenschappen:
brochure
| Opslag | |
| Opslagcapaciteit: | 8 GB |
| Type geheugenkaart: | MicroSD |
| Scherm | |
| Schermgrootte | 2,40 inch |
| Sensoren | |
| Effectief aantal megapixels | 32 megapixels |
| Aansluitingen | |
| USB-versie: | 2.0 |
| Gebruiksgemak | |
| Waterbestendig: |
|
| Fysieke kenmerken | |
| Kleur | Blauw |
| Hoogte | 4,30 cm |
| Breedte | 9 cm |
| Gewicht | 194 kg |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
€ 69,99 (€ 57,84 excl BTW)
tot einde voorraad
+
in winkelkar
Voeg toe aan wenslijst
Vraag Offerte
Verstuur
- Levering gratis vanaf 250 euro
- Winkelvoorraad: Nu af te halen of 1 tot 3 werkdagen levering
- Magazijnvoorraad: Af te halen na 1 tot 3 werkdagen of levering aan huis
- Uw FOTO-speciaalzaak sinds 1961
- Veilig online betalen
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook
Vergelijkbare en/of betere producten
|
|
|
|
|
> Toon volledige vergelijking
