De Peak Design Camera Cubes zijn uiterst beschermend, eindeloos aanpasbaar en gemakkelijk toegankelijk. Ze maken het reizen met foto-, video- of drone-apparatuur een stuk eenvoudiger.
Nieuw op V2
Het vernieuwde ontwerp heeft een grotere hoofdopening voor gemakkelijkere toegang, samen met nieuwe weerbestendige Ultra Zips™ en weerbestendige tape op de naden aan de buitenkant voor extra bescherming. Nu verkrijgbaar in twee nieuwe maten, ideaal voor spiegelloze camerasets (X-Small en S-Medium), is het interieur opnieuw ontworpen met verbeterde stof en verbeterde verdelers voor een betere organisatie. De 360-graden handgreep aan de buitenkant verbetert de draagbaarheid en de combinatie van kubussen en verdelers is nu 10-15% lichter dan de vorige versie, wat meer gemak biedt zonder in te leveren op duurzaamheid.
Aanpasbaar
FlexFold-verdelers maken een persoonlijke indeling en bescherming mogelijk. Stapel items verticaal voor maximale capaciteit. Het zwevende vak biedt ruimte voor lensdoppen, filters en andere kleine spullen.
Moeiteloze compatibiliteit
Het C-clip montagesysteem houdt de kubus stevig op zijn plaats. Past in alle reistassen. De externe lussen zijn compatibel met elke Peak Design-riem, apart verkrijgbaar.
Gemakkelijk mee te nemen
Handgrepen aan de buitenkant voor eenvoudig vastpakken en meenemen.
Hoogwaardige duurzaamheid
Weerbestendig 400D met een buitenkant van 100% gerecycled nylon canvas. Inclusief stevige #8 ritsen.
Directe toegang
Afscheurbare hoofdopening met wegklapbare klep. Dubbele toegangsluiken aan de zijkanten voor middelgrote en grote maten.
| Fysieke kenmerken | |
| Draagwijze | Schouderband |
| Binnenafmeting hoogte: | 18 cm |
| Hoogte | 18 cm |
| Breedte | 34,50 cm |
| Binnenafmeting Diepte: | 34,50 cm |
| Binnenafmeting breedte: | 45,50 cm |
| Lengte | 43,50 cm |
| Gewicht | 1.077 g |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | nylon, POLYESTER |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
- Levering gratis vanaf 250 euro
- Winkelvoorraad: Nu af te halen of 1 tot 3 werkdagen levering
- Magazijnvoorraad: Af te halen na 1 tot 3 werkdagen of levering aan huis
- Uw FOTO-speciaalzaak sinds 1961
- Veilig online betalen
|
|
|
|
|
