Klassieke perspectieven. Ongelooflijke scherptediepte. Maak subtiele meesterwerken met dit full-frame NIKKOR Z 35mm f/1.8 S-objectief. De uitstekende optische prestaties houden in dat u van beeldkwaliteit kunt genieten die zelfs de eerdere f/1.4-vast-brandpunt-objectieven overtreft.¹ Bij elk licht. In elke situatie.
| Algemeen | |
| Type lens: | Groothoek |
| Camera | |
| Maximum diafragmaopening: | f/1.8 |
| Lens | |
| Lensvatting: | Nikon Z |
| Zoomlens of primelens: | Prime |
| Fysieke kenmerken | |
| Kleur | Zwart |
| Lengte | 86 mm |
| Filtermaat: | 62 mm |
| Gewicht | 370 g |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
- Levering gratis vanaf 250 euro
- Winkelvoorraad: Nu af te halen of 1 tot 3 werkdagen levering
- Magazijnvoorraad: Af te halen na 1 tot 3 werkdagen of levering aan huis
- Uw FOTO-speciaalzaak sinds 1961
- Veilig online betalen
| Nikon Zomer Promotie |
Nikon Zomer PromotieMeer info
|
| actie |
NIKKOR Z
€ 810,98
|
|
|
|
|


