Een professionele 24-70 mm zoom die deel uitmaakt van drie nieuwe essentiële lenzen naast de RF 15-35 mm en RF 70-200 mm. De RF 24-70 mm is gemaakt om te presteren en beschikt over een snel diafragma en beeldstabilisatie plus een Nano USM-motor voor geruisloze scherpstelling.
Snel en scherp - de ideale full-frame systeemcamera met standaardzoom voor professionals
Laat je fotografie met full-frame systeemcamera's opvallen met een 24-70 mm zoom die is gemaakt om verwachtingen te overtreffen. Dankzij de superieure optische techniek, het snelle maximale diafragma van f/2.8 en de 5 stops beeldstabilisatie blijf je creatief onder alle omstandigheden.
Snel en veelzijdig
Leg je onderwerpen tot in het kleinste detail vast dankzij deze snelle en scherpe f/2.8-zoom met het populaire bereik van 24-70 mm en geavanceerde 5 stops beeldstabilisatie
Responsief en nauwkeurig
Profiteer van snelle, nauwkeurige scherpstelling dankzij een Nano USM-motor die zorgt voor een onmiddellijke en geruisloze automatische scherpstelling met uitzonderlijke soepelheid, ideaal voor het vastleggen van video's en foto's
Uitstekende optische kwaliteit
Til je fotografie naar een hoger niveau dankzij drie geslepen asferische elementen en drie UD-lenselementen, geavanceerde, optische coatings en een diafragma met 9 bladen
| Algemeen | |
| Type lens: | Standaard |
| Camera | |
| Maximum diafragmaopening: | f/2.8 |
| Lens | |
| Lensvatting: | Canon RF |
| Zoomlens of primelens: | Zoom |
| Brandpuntsafstand: | 24 - 70 mm |
| Fysieke kenmerken | |
| Kleur | Zwart |
| Lengte | 125,70 mm |
| Filtermaat: | 82 mm |
| Gewicht | 900 g |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
- Levering gratis vanaf 250 euro
- Winkelvoorraad: Nu af te halen of 1 tot 3 werkdagen levering
- Magazijnvoorraad: Af te halen na 1 tot 3 werkdagen of levering aan huis
- Uw FOTO-speciaalzaak sinds 1961
- Veilig online betalen
€ 2610,98
|
|
|
|
|


