Canon's snelste ultragroothoekzoom bestaat uit drie essentiële professionele lenzen met superieure prestaties dankzij een Nano USM-motor, 5-stops beeldstabilisatie en 3 asferische elementen en 2 UD-elementen voor verbluffende scherpte.
Snel en breed– de ultieme ultragroothoekzoom voor professionals
Leg meer vast, zelfs bij weinig licht, met deze snelle f/2.8 ultragroothoeklens van 15-35 mm uit de L-serie met 5 stops beeldstabilisatie - ideaal voor landschappen en architectuur waar innovatieve hoeken het verschil kunnen maken.
Snelle opnamen bij groot perspectief
Leg nieuwe creatieve hoeken vast dankzij deze snelle en scherpe f/2.8 zoom met een dynamische brandpuntsafstand van 15-35 mm en geavanceerde beeldstabilisatie met 5 stops
Uitstekende optische kwaliteit
Til je fotografie naar een hoger niveau dankzij drie asferische elementen en twee UD-lenselementen, geavanceerde, optische coatings en een diafragma met 9 bladen
Responsief en nauwkeurig
Geniet van snelle, nauwkeurige scherpstelling dankzij een Nano USM-motor die zorgt voor een onmiddellijke en geruisloze automatische scherpstelling met uitzonderlijke soepelheid
| Algemeen | |
| Type lens: | Groothoek |
| Camera | |
| Maximum diafragmaopening: | f/2.8 |
| Lens | |
| Zoomlens of primelens: | Zoom |
| Brandpuntsafstand: | 15 - 35 mm |
| Lensvatting: | Canon RF |
| Fysieke kenmerken | |
| Gewicht | 840 g |
| Lengte | 126,80 mm |
| Kleur | Zwart |
| Filtermaat: | 82 mm |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
- Levering gratis vanaf 250 euro
- Winkelvoorraad: Nu af te halen of 1 tot 3 werkdagen levering
- Magazijnvoorraad: Af te halen na 1 tot 3 werkdagen of levering aan huis
- Uw FOTO-speciaalzaak sinds 1961
- Veilig online betalen
€ 2760,98
|
|
|
|
|


