De nieuwste, zeer compacte optische technologie van Sony biedt een indrukwekkende resolutie van hoek tot hoek bij een maximaal diafragma van F1.8 in een groothoek-prime-lens met groot diafragma. Dankzij de behuizing met E-bevestiging is het een veelzijdig mobiel systeem met uitstekende AF-prestaties, controle en betrouwbaarheid in vele situaties.
| Algemeen | |
| Type lens: | Groothoek |
| Camera | |
| Maximum diafragmaopening: | f/1.8 |
| Lens | |
| Zoomlens of primelens: | Prime |
| Brandpuntsafstand: | 20 mm |
| Lensvatting: | Sony E |
| Fysieke kenmerken | |
| Gewicht | 373 g |
| Filtermaat: | 67 mm |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
- Levering gratis vanaf 250 euro
- Winkelvoorraad: Nu af te halen of 1 tot 3 werkdagen levering
- Magazijnvoorraad: Af te halen na 1 tot 3 werkdagen of levering aan huis
- Uw FOTO-speciaalzaak sinds 1961
- Veilig online betalen
€ 1110,98
|
|
|
|
|


