++ Kleur: Zwart ++ Lengte: 9,94 cm ++ Lensvatting: Fujifilm G ++
Productbeschrijving:
De GF30mm F3.5 R WR is compact, licht en vocht- en stofbestendig. Het interne focussysteem faciliteert een snelle en stille autofocus, ideaal voor videografie.
Eigenschappen:
brochure
| Algemeen | |
| Type lens: | Standaard |
| Camera | |
| Maximum diafragmaopening: | f/3.5 |
| Lens | |
| Lensvatting: | Fujifilm G |
| Zoomlens of primelens: | Prime |
| Brandpuntsafstand: | 30 mm |
| Fysieke kenmerken | |
| Kleur | Zwart |
| Lengte | 9,94 cm |
| Gewicht | 510 g |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
€ 1799,- (€ 1.486,78 excl BTW)
+
in winkelkar
Voeg toe aan wenslijst
Vraag Offerte
Verstuur
- Levering gratis vanaf 250 euro
- Winkelvoorraad: Nu af te halen of 1 tot 3 werkdagen levering
- Magazijnvoorraad: Af te halen na 1 tot 3 werkdagen of levering aan huis
- Uw FOTO-speciaalzaak sinds 1961
- Veilig online betalen
Accessoires (1) >>
Accessoires (1) >>
Aanbevolen combinatie
Aanbevolen combinatie
€ 1799,-
+
=
€ 1809,99
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook
Vergelijkbare en/of betere producten
|
|
|
|
|
> Toon volledige vergelijking


