De Laowa 100mm f/2.8 2:1 Macro is, na de 60mm, de tweede lens in de 2:1-serie.?De lens kan worden gebruikt op fullframe camera’s en bestrijkt het gebied van 2:1 tot aan oneindige focus. Daarmee is het ook een uitstekende kort tele- en portretlens.? Deze lens heeft een achromatisch ontwerp waardoor de chromatische aberratie tot een minimum wordt beperkt, ook in de onscherpe delen!?
- Ultra Macro lens met een vergroting tot 2:1
- Achromatisch ontwerp (APO) voorkomt chromatische aberratie, in zowel scherpe als onscherpe delen
- Automatisch, elektronisch diafragma (Canon EF) of AI Coupling (Nikon F)
- Uitstekende scherpte en mooie bokeh
| Algemeen | |
| Type lens: | Macro |
| Camera | |
| Maximum diafragmaopening: | f/2.8 |
| Lens | |
| Lensvatting: | Canon RF |
| Brandpuntsafstand: | 100 mm |
| Fysieke kenmerken | |
| Filtermaat: | 67 mm |
| Kleur | Zwart |
| Gewicht | 638 g |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
- Levering gratis vanaf 250 euro
- Winkelvoorraad: Nu af te halen of 1 tot 3 werkdagen levering
- Magazijnvoorraad: Af te halen na 1 tot 3 werkdagen of levering aan huis
- Uw FOTO-speciaalzaak sinds 1961
- Veilig online betalen
€ 669,99
|
|
|
|
|


