Met een extreem klein formaat en laag gewicht heeft LAOWA weer een unieke lens toegevoegd aan haar arsenaal van bijzondere lenzen. Met een hoge lichtsterkte van f/2.8 en een brandpuntsafstand van 9mm is dit een unieke lichtsterke ultra-groothoek voor systeemcamera’s met een cropsensor.
| Algemeen | |
| Type lens: | Groothoek |
| Camera | |
| Maximum diafragmaopening: | f/2.8 |
| Lens | |
| Zoomlens of primelens: | Prime |
| Brandpuntsafstand: | 9 mm |
| Lensvatting: | Sony E |
| Fysieke kenmerken | |
| Gewicht | 215 g |
| Kleur | Zwart |
| Filtermaat: | 49 mm |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
- Levering gratis vanaf 250 euro
- Winkelvoorraad: Nu af te halen of 1 tot 3 werkdagen levering
- Magazijnvoorraad: Af te halen na 1 tot 3 werkdagen of levering aan huis
- Uw FOTO-speciaalzaak sinds 1961
- Veilig online betalen
€ 559,99
|
|
|
|
|


