De snelste Ultra Wide Angle voor fullframe mirrorless camera’s: de LAOWA 15mm f/2 Zero-D. Deze lens heeft net als de LAOWA 12mm nagenoeg geen vervorming.
Het is een ultra-brede en ultra snelle lens die zowel 35mm full frame & APS-C sensoren omvat. Daarnaast heeft de lens een extreme brede groothoek van maar liefst 110 graden!
| Algemeen | |
| Type lens: | Groothoek |
| Camera | |
| Maximum diafragmaopening: | f/2.0 |
| Lens | |
| Zoomlens of primelens: | Prime |
| Brandpuntsafstand: | 15 mm |
| Lensvatting: | Canon RF |
| Fysieke kenmerken | |
| Gewicht | 580 g |
| Kleur | Zwart |
| Filtermaat: | 72 mm |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
- Levering gratis vanaf 250 euro
- Winkelvoorraad: Nu af te halen of 1 tot 3 werkdagen levering
- Magazijnvoorraad: Af te halen na 1 tot 3 werkdagen of levering aan huis
- Uw FOTO-speciaalzaak sinds 1961
- Veilig online betalen
€ 889,99
|
|
|
|
|


