De XF27mmF2.8 is een zeer compacte, pancake-stijl prime lens, met een focale lengte van 27mm. Deze geeft een natuurlijk gezichtsveld dat nauw aanleunt bij wat het menselijk oog ziet. Dat maakt deze lens uitermate geschikt als allround lens: dagelijks en voor algemeen gebruik, maar ook voor portret-, straat- en landschapsfotografie. De lens is zeer compact, licht en weerbestendig. Ideaal dus om mee op stap te gaan.
| Algemeen | |
| Type lens: | Standaard |
| Camera | |
| Maximum diafragmaopening: | f/2.8 |
| Lens | |
| Minimaal diafragma: | 2 |
| Lensvatting: | Fujifilm X |
| Zoomlens of primelens: | Prime |
| Brandpuntsafstand: | 27 mm |
| Fysieke kenmerken | |
| Kleur | Zwart |
| Lengte | 2,30 cm |
| Gewicht | 84 g |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
- Levering gratis vanaf 250 euro
- Winkelvoorraad: Nu af te halen of 1 tot 3 werkdagen levering
- Magazijnvoorraad: Af te halen na 1 tot 3 werkdagen of levering aan huis
- Uw FOTO-speciaalzaak sinds 1961
- Veilig online betalen
€ 460,98
|
|
|
|
|


