++ Zoomlens of primelens: Prime ++ Gewicht: 360 g ++ Lengte: 74 cm ++
Productbeschrijving:
24mm F2.0 DG DN (C) Sony E
Eigenschappen:
brochure
| Camera | |
| Maximum diafragmaopening: | f/2 - f/22 |
| Lens | |
| Zoomlens of primelens: | Prime |
| Brandpuntsafstand: | 24 mm |
| Lensvatting: | Sony E |
| Fysieke kenmerken | |
| Gewicht | 360 g |
| Lengte | 74 cm |
| Kleur | Zwart |
| Filtermaat: | 62 mm |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
€ 639,- (€ 528,10 excl BTW)
+
in winkelkar
Voeg toe aan wenslijst
Vraag Offerte
Verstuur
- Levering gratis vanaf 250 euro
- Winkelvoorraad: Nu af te halen of 1 tot 3 werkdagen levering
- Magazijnvoorraad: Af te halen na 1 tot 3 werkdagen of levering aan huis
- Uw FOTO-speciaalzaak sinds 1961
- Veilig online betalen
Accessoires (1) >>
Accessoires (1) >>
Aanbevolen combinatie
Aanbevolen combinatie
+
=
€ 649,99
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook
Vergelijkbare en/of betere producten
|
|
|
|
|
> Toon volledige vergelijking


