++ Zoomlens of primelens: Prime ++ Minimaal diafragma: 2.8 ++ Gewicht: 590 g ++
Eigenschappen:
brochure
| Camera | |
| Maximum diafragmaopening: | f / 2,8 |
| Lens | |
| Zoomlens of primelens: | Prime |
| Minimaal diafragma: | 2.8 |
| Brandpuntsafstand: | 10 mm |
| Lensvatting: | Sony E |
| Fysieke kenmerken | |
| Gewicht | 590 g |
| Lengte | 132,10 mm |
| Kleur | Zwart |
| Filtermaat: | 77 mm |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
€ 499,- (€ 412,40 excl BTW)
+
in winkelkar
Voeg toe aan wenslijst
Vraag Offerte
Verstuur
- Levering gratis vanaf 250 euro
- Winkelvoorraad: Nu af te halen of 1 tot 3 werkdagen levering
- Magazijnvoorraad: Af te halen na 1 tot 3 werkdagen of levering aan huis
- Uw FOTO-speciaalzaak sinds 1961
- Veilig online betalen
Accessoires (1) >>
Accessoires (1) >>
Aanbevolen combinatie
Aanbevolen combinatie
+
=
€ 509,99
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook
Vergelijkbare en/of betere producten
|
|
|
|
|
> Toon volledige vergelijking


