Ons professionele standaardzoomobjectief is verder ontwikkeld. Met een interne zoom plus de volgende generatie autofocus en S-line optiek is dit lichter, scherper, beter uitgebalanceerd en beter voor video. Als je maar één objectief kunt gebruiken, brengt dit werkpaard het verhaal naar huis.
Topklasse: ‘s werelds eerste professionele 24-70 mm f/2.8 objectief met interne zoom, en met 675 gram de lichtste in zijn klasse.
Interne zoom: objectiefcilinder kan niet worden uitgeschoven of ingetrokken. Het zwaartepunt blijft constant en de opnames blijven scherp.
Betere bediening bij video: interne zoom betekent dat je het objectief niet opnieuw in balans hoeft te brengen als je een gimbal gebruikt en dat je gemakkelijker zware accessoires kunt gebruiken. Bovendien wordt focus breathing verminderd voor natuurlijkere overgangen.
Snelste AF tot nu toe: eerste zoomobjectief met een meervoudig scherpstelsysteem met Nikons Silky Swift Voice Coil Motor (SSVCM). Voor snellere, stillere en accuratere prestaties over het hele zoombereik.
S-line optiek van de volgende generatie: voor een maximale beeldkwaliteit en een lichter objectief. Bevat dubbelzijdige asferische lenselementen en ED-glas, plus meso-amorf coating en ARNEO Coat om beeldschaduwen en lichtvlekken tegen te gaan.
Vloeiende, ronde bokeh: afgeronde diafragmaopening met 11 lamellen en geavanceerde optiek zorgen voor een meer cirkelvormig bokeh-effect, dat goed gedefinieerd en vloeiend is.
Extreem kleine kortste scherpstelafstand: slechts 0,24 m bij 24 mm en 0,33 m bij 70 mm. De maximale vergroting is 0,21x bij 24 mm en 0,32x bij 70 mm.
Klikbare instelring: klik aan voor voelbare feedback. Klik uit voor een vloeiende, geluidloze, traploze bediening.
Focuslimietschakelaar: beperkt het scherpstelbereik tot 0,33 m over het hele zoombereik voor een consistente werkafstand bij alle brandpuntsafstanden.
Elke locatie: robuuste weersbestendige afdichting houdt stof, vuil en vocht buiten
| Algemeen | |
| Type lens: | zoom |
| Camera | |
| Maximum diafragmaopening: | f/2.8 |
| Lens | |
| Minimaal diafragma: | f/22 |
| Lensvatting: | Nikon Z |
| Zoomlens of primelens: | Zoom |
| Brandpuntsafstand: | 24 - 70 mm |
| Fysieke kenmerken | |
| Kleur | Zwart |
| Lengte | 14,20 cm |
| Filtermaat: | 77 mm |
| Gewicht | 675 g |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
- Levering gratis vanaf 250 euro
- Winkelvoorraad: Nu af te halen of 1 tot 3 werkdagen levering
- Magazijnvoorraad: Af te halen na 1 tot 3 werkdagen of levering aan huis
- Uw FOTO-speciaalzaak sinds 1961
- Veilig online betalen
| Nikon Zomer Promotie |
Nikon Zomer PromotieMeer info
|
| actie |
€ 2709,99
|
|
|
|
|


