Deze G2, de tweede generatie ultragroothoekzoomlens, heeft een snel diafragma, een groot zoombereik en een lichtgewicht, compact ontwerp. Laat je verbeelding de vrije loop.
Voortbouwend op het succes van de veelgeprezen TAMRON 17-28mm F/2.8 Di III RXD (model A046), is de G2, 2e generatie, een geavanceerde 16-30mm F/2.8 Di III VXD G2 (model A064). Hoewel het zoombereik is vergroot, behoudt het een compact en lichtgewicht ontwerp en levert het een uitzonderlijke beeldkwaliteit. Bovendien beschikt het over verbeterde autofocusprestaties en is het voorzien van het nieuwste lensontwerp, wat de algehele bedienbaarheid verbetert. Het is ook compatibel met TAMRON Lens Utility™, waarmee u praktische functies voor zowel fotografie als videografie kunt aanpassen.
De 16-30mm F2.8 G2 behoudt de mobiliteit en veelzijdigheid van zijn voorganger en opent nieuwe creatieve mogelijkheden. Ervaar de unieke creatieve expressie die alleen een lichtsterke ultragroothoeklens kan bieden.
Met de introductie van de 16-30mm F2.8 G2 ultragroothoekzoomlens is de snelle G2-drie-eenheid, "Daisangen" 1, nu compleet, 2 naast de standaardzoom 28-75mm F2.8 G2 (model A063) en de 70-180mm F2.8 G2 (model A065) telezoomlens. Samen bestrijken deze lenzen het uiterst veelzijdige bereik van 16 mm tot 180 mm, waardoor ze ideaal zijn voor vrijwel elke situatie. Ervaar de perfecte combinatie van prestatie en functionaliteit, waardoor professionele fotografie toegankelijker is dan ooit.
| Algemeen | |
| Type lens: | Nikon Z |
| Camera | |
| Maximum diafragmaopening: | f/2.8 |
| Lens | |
| Brandpuntsafstand: | 16-30 mm |
| Lensvatting: | Nikon Z |
| Fysieke kenmerken | |
| Gewicht | 450 g |
| Lengte | 103,90 mm |
| Kleur | Zwart |
| Filtermaat: | 67 mm |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
- Levering gratis vanaf 250 euro
- Winkelvoorraad: Nu af te halen of 1 tot 3 werkdagen levering
- Magazijnvoorraad: Af te halen na 1 tot 3 werkdagen of levering aan huis
- Uw FOTO-speciaalzaak sinds 1961
- Veilig online betalen
€ 1000,98
|
|
|
|
|


