De LAOWA 105mm F/2.0 (T3.2) STF – Smooth Trans Focus heeft een uniek ontwerp waardoor de delen van de foto die onscherp zijn (bokeh) super smooth worden weergegeven.
Dit objectief werkt volledig handmatig! Zowel de scherpstelling als het diafragma moet handmatig worden gekozen. Bij camera’s van Canon is er een focus-confirmatie.
| Algemeen | |
| Type lens: | Tele |
| Camera | |
| Maximum diafragmaopening: | f/2.0 |
| Lens | |
| Brandpuntsafstand: | 105 mm |
| Zoomlens of primelens: | Prime |
| Lensvatting: | Sony E |
| Fysieke kenmerken | |
| Kleur | Zwart |
| Filtermaat: | 67 mm |
| Gewicht | 754 g |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
- Levering gratis vanaf 250 euro
- Winkelvoorraad: Nu af te halen of 1 tot 3 werkdagen levering
- Magazijnvoorraad: Af te halen na 1 tot 3 werkdagen of levering aan huis
- Uw FOTO-speciaalzaak sinds 1961
- Veilig online betalen
€ 909,99
|
|
|
|
|


