Leg de wereld vast met een compacte, lichtgewicht telezoomlens uit de L-serie, uitgerust met een 5-stops Optical Image Stabilizer voor fantastische resultaten zonder statief, een kortere scherpstelafstand tot wel 0,6m en een supersnelle AF.
Grootse prestaties, compact ontwerp
Beschik over alle flexibiliteit en leg tegelijkertijd altijd dat ene moment vast. Deze compacte telezoomlens met handig bereik van 70-200 mm, het constante diafragma van f/4, de L-serie-beeldkwaliteit en de 5-stops optische beeldstabilisatie, levert onder alle weersomstandigheden verbluffende resultaten.
Compact, licht en draagbaar
Deze lens met professionele functies en compact formaat weegt weinig en neemt niet veel plek in je tas in beslag en is dan ook ideaal voor reis-, sport- en wildlifefotografie.
Professionele beeldkwaliteit
Dankzij de Air Sphere-coating en vier UD-lenzen beschik je over optimale aberratiecorrectie, terwijl een iris met 9 lamellen en een constant diafragma van f/4 die je bij de kortste scherpstelafstand van 0,6m nog steeds een prachtige bokeh leveren.
Geavanceerde stabilisatie
Dankzij de Optical Image Stabilizer kun je tot wel 5-stops met vertrouwen stabiel fotograferen vanuit de hand
| Algemeen | |
| Type lens: | Tele |
| Diameter objectief | 83,50 mm |
| Camera | |
| Maximum diafragmaopening: | f/4 |
| Lens | |
| Brandpuntsafstand: | 70 - 200 mm |
| Beeldstabilisatie: |
|
| Zoomlens of primelens: | Zoom |
| Lensvatting: | Canon RF |
| Fysieke kenmerken | |
| Kleur | Wit |
| Lengte | 11 cm |
| Filtermaat: | 77 mm |
| Gewicht | 695 g |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
- Levering gratis vanaf 250 euro
- Winkelvoorraad: Nu af te halen of 1 tot 3 werkdagen levering
- Magazijnvoorraad: Af te halen na 1 tot 3 werkdagen of levering aan huis
- Uw FOTO-speciaalzaak sinds 1961
- Veilig online betalen
| Canon dubbele cashback |
Canon dubbele cashback BIJ 2 OF MEER DEELNEMENDE PRODUCTEN*
Actieperiode: 13.03.2026 t/m 30.04.2026, registreren kan t/m 15.05.2026 Wil je graag de kracht ervaren van Canons beste technologie van dit moment, maar zie je jezelf meer als een beginner of hobbyist dan als een professional? Graag brengen we je op de hoogte van de Dubbele Cashback promotie die vanaf 13 maart 2026 van start gaat. Tijdens deze Dubbele Cashback promotie geven we aantrekkelijke cashbacks op een selectie EOS R-entry modellen en de meest geschikte (non-kit) RF-lenzen. Koop je één deelnemend product, dan ontvang je een cashback tot €175. Voor iedereen die:
|
| actie |
€ 1810,98
|
|
|
|
|


