++ Brandpuntsafstand: 90 mm ++ Kleur: Zwart ++ Lengte: 61 cm ++
Productbeschrijving:
90mm F2.8 DG DG ( C ) Sony E
Eigenschappen:
brochure
| Algemeen | |
| Diameter objectief | 64 mm |
| Camera | |
| Maximum diafragmaopening: | f/2.8 - 22 |
| Lens | |
| Brandpuntsafstand: | 90 mm |
| Zoomlens of primelens: | Prime |
| Lensvatting: | Sony E |
| Fysieke kenmerken | |
| Kleur | Zwart |
| Lengte | 61 cm |
| Filtermaat: | 55 mm |
| Gewicht | 295 g |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
€ 639,- (€ 528,10 excl BTW)
tot einde voorraad
+
in winkelkar
Voeg toe aan wenslijst
Vraag Offerte
Verstuur
- Levering gratis vanaf 250 euro
- Winkelvoorraad: Nu af te halen of 1 tot 3 werkdagen levering
- Magazijnvoorraad: Af te halen na 1 tot 3 werkdagen of levering aan huis
- Uw FOTO-speciaalzaak sinds 1961
- Veilig online betalen
Accessoires (1) >>
Accessoires (1) >>
Aanbevolen combinatie
Aanbevolen combinatie
+
=
€ 649,99
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook
Vergelijkbare en/of betere producten
|
|
|
|
|
> Toon volledige vergelijking


