++ Brandpuntsafstand: 135 mm ++ Kleur: Zwart ++ Type lens: Standaard ++
Productbeschrijving:
Verscherp uw artistieke visie met het ultieme bokeh-objectief. De NIKKOR Z 135mm f/1.8 S Plena is een eersteklas medium vast-brandpunt-teleobjectief dat zorgt voor een onberispelijke bokeh en een razendsnelle AF, u kunt echt van alles uitproberen. Ontdek perfectie.
Eigenschappen:
brochure
| Algemeen | |
| Type lens: | Standaard |
| Diameter objectief | 98 mm |
| Camera | |
| Maximum diafragmaopening: | f/1.8 |
| Lens | |
| Brandpuntsafstand: | 135 mm |
| Fysieke kenmerken | |
| Kleur | Zwart |
| Lengte | 13,95 cm |
| Filtermaat: | 82 mm |
| Gewicht | 995 g |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
Adviesprijs € 2999,-€ 2749,99 (€ 2.272,72 excl BTW)
+
in winkelkar
Voeg toe aan wenslijst
Vraag Offerte
Verstuur
- Levering gratis vanaf 250 euro
- Winkelvoorraad: Nu af te halen of 1 tot 3 werkdagen levering
- Magazijnvoorraad: Af te halen na 1 tot 3 werkdagen of levering aan huis
- Uw FOTO-speciaalzaak sinds 1961
- Veilig online betalen
Accessoires (1) >>
Accessoires (1) >>
Aanbevolen combinatie
Aanbevolen combinatie
€ 2749,99
+
=
€ 2760,98
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook
Vergelijkbare en/of betere producten
|
|
|
|
|
> Toon volledige vergelijking


