De RF 75-300mm F4-5.6 is een klassieke Canon 75-300mm lens voor de moderne RF-vatting en is een lichte, voordelige telezoom voor gebruikers die hun bereik willen vergroten voor wildlife, familiesportevenementen en spontane portretten.
Breng onderwerpen op afstand in beeld
Met het bereik van de 75-300 mm maak je close-ups van onderwerpen waar je fysiek niet dichtbij kunt komen. Leg acties vast vanaf de zijlijn, maak prachtige beelden van wildlife en kom dichterbij dan je voor mogelijk hield.
Geniet van creatieve vrijheid met een telezoom
Zoom in om het onderwerp te isoleren voor maximaal effect of zoom uit om meer van de omgeving op te nemen. Op 300 mm kun je tot zelfs 1,5 m dichtbij komen om het kader met details te vullen.
Maak indrukwekkende, artistieke beelden
Gebruik het bereik van de telelens en het grootste beschikbare diafragma om een uitstekende scheiding tussen het onderwerp en de achtergrond te bereiken voor een professionele uitstraling.
Scherpe onderwerpen, zijdezachte achtergronden
Geniet van prachtige achtergrondvervaging dankzij de zeven diafragma lamellen, terwijl de autofocusmotor het onderwerp betrouwbaar en nauwkeurig scherp houdt.
Een eenvoudige manier om je bereik te vergroten
Een voordelige telezoomlens met een compact, licht ontwerp dat je overal mee naartoe kunt nemen, van een lokale voetbalwedstrijd tot een afgelegen natuurreservaat.
| Algemeen | |
| Type lens: | Tele |
| Diameter objectief | 71,20 mm |
| Camera | |
| Maximum diafragmaopening: | f/4 - 5.6 |
| Lens | |
| Zoomlens of primelens: | Zoom |
| Lensvatting: | Canon RF |
| Fysieke kenmerken | |
| Kleur | Zwart |
| Lengte | 14,60 cm |
| Filtermaat: | 58 mm |
| Gewicht | 507 g |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
- Levering gratis vanaf 250 euro
- Winkelvoorraad: Nu af te halen of 1 tot 3 werkdagen levering
- Magazijnvoorraad: Af te halen na 1 tot 3 werkdagen of levering aan huis
- Uw FOTO-speciaalzaak sinds 1961
- Veilig online betalen
€ 310,98
|
|
|
|
|


