Standaard lens, ideaal om foto's van de natuur te maken. Het maximale diafragma zorgt voor veel scherpte diepte in de foto's. De camera vangt veel licht op. Ideaal voor scherpe foto's op donkere plaatsen. Kan gebruikt worden in verschillende weersomstandigheden. Bijvoorbeeld in de motregen.
| Algemeen | |
| Type lens: | Tele |
| Camera | |
| Maximum diafragmaopening: | f/2.0 |
| Lens | |
| Brandpuntsafstand: | 50 mm |
| Zoomlens of primelens: | Prime |
| Lensvatting: | Fujifilm X |
| Fysieke kenmerken | |
| Kleur | Zwart |
| Lengte | 432 mm |
| Filtermaat: | 46 mm |
| Gewicht | 200 g |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
- Levering gratis vanaf 250 euro
- Winkelvoorraad: Nu af te halen of 1 tot 3 werkdagen levering
- Magazijnvoorraad: Af te halen na 1 tot 3 werkdagen of levering aan huis
- Uw FOTO-speciaalzaak sinds 1961
- Veilig online betalen
€ 460,98
|
|
|
|
|


