De XF70-300mm F4-5.6 R LM OIS WR is een compacte en goed hanteerbare telelens met een focale lengte die kan variëren van 70mm tot 300mm (35mm equivalent van 107mm – 457mm) in een lichtgewicht design, met een snelle motor voor autofocus, tot 5.5-stops voor optische beeldstabilisatie, en dit alles in een weerbestendige uitvoering.
Gecombineerd met de FUJINON XF1.4x TC WR en FUJINON XF2.0x TC WR teleconvertors, kan de focale lengte van deze lens vergroot worden tot 600mm (een 35mm equivalent van 914mm), dus uitermate geschikt om onderwerpen op grote afstand nog beter in beeld te brengen.
| Algemeen | |
| Type lens: | Tele |
| Diameter objectief | 75 mm |
| Camera | |
| Maximum diafragmaopening: | f/4 - 5.6 |
| Lens | |
| Brandpuntsafstand: | 70 - 300 mm |
| Zoomlens of primelens: | Zoom |
| Lensvatting: | Fujifilm X |
| Fysieke kenmerken | |
| Kleur | Zwart |
| Lengte | 13,25 cm |
| Filtermaat: | 67 mm |
| Gewicht | 580 g |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
- Levering gratis vanaf 250 euro
- Winkelvoorraad: Nu af te halen of 1 tot 3 werkdagen levering
- Magazijnvoorraad: Af te halen na 1 tot 3 werkdagen of levering aan huis
- Uw FOTO-speciaalzaak sinds 1961
- Veilig online betalen
| Fujifilm XF-lenzen tot €200 Cashback |
Fujifilm XF-lenzen Cashback Ontvang tot €200 cashback op geselecteerde X-series lenzen Meer info |
| actie |
FUJINON Alle producten in de lijn: FUJINON >>
€ 860,98
|
|
|
|
|


