++ Kleur: Zwart ++ Lengte: 45,90 mm ++ Lensvatting: Fujifilm X ++
alternatieven op voorraad:
Productbeschrijving:
Fujinon XF 35mm F2.0 R WR Zilver
Eigenschappen:
brochure
| Algemeen | |
| Type lens: | Standaard |
| Camera | |
| Maximum diafragmaopening: | f/2.0 |
| Lens | |
| Lensvatting: | Fujifilm X |
| Zoomlens of primelens: | Prime |
| Brandpuntsafstand: | 35 mm |
| Fysieke kenmerken | |
| Kleur | Zwart |
| Lengte | 45,90 mm |
| Filtermaat: | 43 mm |
| Gewicht | 170 g |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
Adviesprijs € 449,-€ 399,99 (€ 330,57 excl BTW)
Vraag leverdata
Voeg toe aan wenslijst
Vraag Offerte
Verstuur
- Levering gratis vanaf 250 euro
- Winkelvoorraad: Nu af te halen of 1 tot 3 werkdagen levering
- Magazijnvoorraad: Af te halen na 1 tot 3 werkdagen of levering aan huis
- Uw FOTO-speciaalzaak sinds 1961
- Veilig online betalen
Accessoires (1) >>
Accessoires (1) >>
Behoort tot de lijn :
FUJINON Alle producten in de lijn: FUJINON >>
FUJINON Alle producten in de lijn: FUJINON >>
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook
Vergelijkbare en/of betere producten
|
|
|
|
|
> Toon volledige vergelijking

