++ Brandpuntsafstand: 120 mm ++ Kleur: Zwart ++ Type lens: Tele ++
Productbeschrijving:
Fujinon GF 120mm F4.0 R LM OIS WR Macro
Eigenschappen:
brochure
| Algemeen | |
| Type lens: | Tele |
| Camera | |
| Maximum diafragmaopening: | f/4 |
| Lens | |
| Brandpuntsafstand: | 120 mm |
| Zoomlens of primelens: | Prime |
| Lensvatting: | Fujifilm G |
| Fysieke kenmerken | |
| Kleur | Zwart |
| Lengte | 152 mm |
| Filtermaat: | 72 mm |
| Gewicht | 980 g |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
€ 2899,- (€ 2.395,87 excl BTW)
+
in winkelkar
Voeg toe aan wenslijst
Vraag Offerte
Verstuur
- Levering gratis vanaf 250 euro
- Winkelvoorraad: Nu af te halen of 1 tot 3 werkdagen levering
- Magazijnvoorraad: Af te halen na 1 tot 3 werkdagen of levering aan huis
- Uw FOTO-speciaalzaak sinds 1961
- Veilig online betalen
Accessoires (1) >>
Accessoires (1) >>
Aanbevolen combinatie
Aanbevolen combinatie
+
=
€ 2909,99
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook
Vergelijkbare en/of betere producten
|
|
|
|
|
> Toon volledige vergelijking


