De FUJINON GF 32-64mm F4 R LM WR is een standaard zoomlens die speciaal is ontworpen voor de nieuwe G-houder en de 43,8 x 32,9 mm sensor. Het GF-lensbereik, dat geschikt is voor resoluties tot 100 MP, combineert de nieuwste technologieën met uitgebreide kennis die is verzameld bij het maken van XF-lenzen om de best mogelijke beeldkwaliteit te leveren en het volledige potentieel van de nieuwe GFX 50S middenformaat spiegelloze camera te realiseren.
De intuïtieve bedieningselementen omvatten een C-positie op de diafragmaring, waarmee u de diafragmawaarde kunt aanpassen met de instelschijf op de camerabehuizing. De A (Auto) en C posities zijn nu vergrendelbaar en alle lenzen zijn weer- en stofbestendig, én ze kunnen werken bij temperaturen tot -10° C.
| Algemeen | |
| Type lens: | Standaard |
| Camera | |
| Maximum diafragmaopening: | f/4 |
| Lens | |
| Lensvatting: | Fujifilm G |
| Zoomlens of primelens: | Zoom |
| Brandpuntsafstand: | 32 - 64 mm |
| Fysieke kenmerken | |
| Kleur | Zwart |
| Filtermaat: | 77 mm |
| Gewicht | 875 g |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
- Levering gratis vanaf 250 euro
- Winkelvoorraad: Nu af te halen of 1 tot 3 werkdagen levering
- Magazijnvoorraad: Af te halen na 1 tot 3 werkdagen of levering aan huis
- Uw FOTO-speciaalzaak sinds 1961
- Veilig online betalen
| Fujifilm: Ontvang tot €500 cashback op geselecteerde GFX producten |
Fujifilm: Ontvang tot €500 cashback op geselecteerde GFX producten Meer info |
| actie |
FUJINON Alle producten in de lijn: FUJINON >>
|
|
|
|
|

